Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33811

ARENDUSSEKTORI SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • elektrivõrgu pika- ja lühiajaliste arengu- ja investeeringuplaanide koostamine
  • liitumise- ja investeeringuobjektide tehniliste lahenduste ja kalkulatsioonide koostamine
  • lähtedokumentide koostamine elektrivõrgu projekteerimis- ja ehitustööde hangete läbiviimiseks
  • koostöö ja teabevahetus kohalike omavalitsuste ja asutustega
  • tööga seotud dokumentatsiooni ja andmebaaside haldamine

Ootused kandidaadile

  • elektrialane eriharidus
  • soovitavalt erialane töökogemus
  • arvuti kasutamise oskus
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • võimalusi professionaalseks arenguks
  • ametialast täiendkoolitust
  • vastutusrikast ja huvitavat tööd

Lisainfo

Töökoht asub Raplas.

Tööpakkumise number
#33811