Värsked tööpakkumised

Arendusprojektide juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191742

Tööpakkumise number

191742

Töö kirjeldus

Pakume Sulle unikaalset võimalust ehitada üles uus äri kasvava nõudlusega rahvusvahelisel turul. Võimalust teostada ennast motiveeritud meeskonnas, saada ainulaadseid kogemusi ning anda oma panus Eesti Energia rahvusvahelise edu tagamisse.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind meie meeskonnaga liituma, kui Sul on edukas kogemus olulise vastutuse ja mahuga rahvusvahelistes äriprojektides. Oled lahendustele ja koostööle orienteeritud ning oskad panustada pikaajaliste eesmärkide saavutamisse. Oled ettevõtlik ja iseseisev ning väga hea läbirääkija. Sul on kõrgharidus ja valdad väga heal tasemel inglise keelt.
Kasuks tuleb kogemus tootva või töötleva tööstuse vallas.

Tule ja anna oma panus uute ärivõimaluste loomisesse ja saad osa nende ambitsioonikate eesmärkide elluviimisest
Lisainfo: Kristel Laud, Värbamise ja järelkasvu juht, tel 71 52 289

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
19. märts 2010
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Põlevkivist vedelkütuste tootmine on meie äristrateegias kasvava tähtsusega. Meil on pikaajaline põlevkivi töötlemise kogemus ning maailmas unikaalne põlevkiviõli tootmise tehnoloogia. Lähiaastatel on meie eesmärk tõsta oluliselt põlevkiviõli toodangu mahtu ja kvaliteeti Eestis, osaleda põlevkivitööstuse arendusprojektides rahvusvaheliselt ning pakkuda tehnoloogiat kogu maailmas. Meie visioon on olla globaalne liider põlevkivist vedelkütuste tootmise valdkonnas.

Eesti Energia äri arenduse osakond tegeleb põlevkivist vedelkütuste tootmise tehnoloogia müügiga ning uute äriprojektide kavandamise, käivitamise ja elluviimisega nii Eestis kui rahvusvaheliselt.