Värsked tööpakkumised

Arendusprojektide juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122466

Tööpakkumise number

122466

Töö kirjeldus

Vastutad Baltimaade kaubanduskeskuste arendusprojektide juhtimise eest koostöös kaubanduskeskuste rühmaga. Sinu vastutusvaldkonda kuuluvad ehitusega seotud tööülesanded (koordineerimine, ehitusjärelvalve), maahangete, projekteerimise ning hangete arendamise seotud tööülesanded, samuti arendustegevus kõigis eelpoolnimetatud valdkondades. Vastutad ka kaubandusliku ja arhitektuurilise planeerimise juhtimise eest ning hangete investeerimiskalkulatsioonide, aastaeelarvete ja otsuste tegemiseks vajalike investeerimismaterjalide koostamise eest. Lisaks osaled objektide äriidee ning eesmärkide määratlemises. Võtad osa ka kaubanduskontseptsioonide loomise protsessist koostöös kaubanduskeskuste asjatundjatega.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et sul on ehitusalane kõrgharidus ja ehitus- või kinnisvara-alane töökogemus. Ootame sinult iseseisvat ja aktiivset töössesuhtumist ning koostöö- ja õppimisvalmidust. Oled valmis tööga seonduvaks reisimiseks. Tuled toime suhtlemisega vene ja inglise keeles. Loeme eeliseks kaubandusalast töökogemust või koolitust ning soome keele oskust.

Pakume huvitavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises kontsernis ning konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti. Tere tulemast meie nooruslikku meeskonda!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2007
Kuulutus sisestati:
5. september 2007

Citycon Oyj on jaekaubanduse äripindadele spetsialiseerunud kinnisvarainvesteeringute firma. Citycon on kaubanduskeskuste opereerimise alal turuliider Soomes ja omab märkimisväärset positsiooni Rootsi turul, tegutsetakse ka Eestis ning Leedus. Firma äritegevus hõlmab kogu äripindade omamisega seotut, s.t firma omab, juhib, rendib välja ning arendab kaubanduskeskusi ja teisi jaekaubanduse suurüksusi. Cityconi kinnisvaraomandi väärtus oli 2007. a juuni lõpus u. 1,8 miljardit eurot ning firmas töötas 94 inimest. Cityconi tegevus jaguneb Soome, Rootsi ja Baltimaade äripiirkondadesse ning firma omab ühtekokku 31 kaubakeskust ja 53 muud kauplemiskohta.
Seoses firma jätkuva kasvu ja arenguga otsime Tallinna kontorisse ARENDUSPROJEKTIDE JUHTI.