Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294290

Arendusprojektide juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on arendusprojektide strateegiline ja taktikaline planeerimine ning elluviimine, tehes selleks koostööd nii ettevõtte siseste kui väliste koostööpartneritega.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sul on kõrgem haridus, koostöö ja läbirääkimiste pidamise kogemus. Oled heade liidrioskustega meeskonnajuht, sul on väga hea esinemis- ja veenmisoskus.

Kutsume Sind tööle Eesti suurimasse ehitus- ja aiakaupadega tegelevasse jaekaubandusketti, millega kaasneb võimalus eneseteostuseks ja väärtuslike
töökogemuste omandamiseks.

Tööpakkumise number
#294290

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2012

Bauhof on Eesti suurim ehitus- ja aiakaupade jaekett, millel on Eestis 12 kauplust. 2011. aasta käive oli ligi 70 miljonit eurot. Meie ühisteks väärtusteks on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem