Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151723

Arendusprojektide juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

projektimeeskonna juhtimine;
projektide tegevuskavade ja eelarvete koostamine;
ehitus- ja tehnoloogia-projekteerimiseks lähteülesannete koostamine;
hangete korraldamine;
tehnoloogia paigaldustööde koordineerimine ja tööde vastuvõtmine

Ootused kandidaadile

kõrghariduse olemasolu
varasema töökogemus
projektijuhtimisoskus
ehitustehniliste jooniste lugemise oskus
analüüsivõime ja koostööoskus
enesekehtestamisoskus
inglise ja vene keele oskus
hea arvutitundmine
B-kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

tööd meeskonnas, kus väärtustatakse töötajat ja tema panust
koolitust ja arenemisvõimalusi
põhipalka + tulemustasu
ühisüritusi

Lisainfo

Töökoht on tähtajalise lepinguga.
Töö asukoht: Pärnu mnt. 238, Tallinn.
Tööaeg: E-N 8.00 – 17.00, R: 8.00 – 16.00

Tööpakkumise number
#151723

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. mai 2008
Kuulutus sisestati:
13. mai 2008

Selver on Eesti ja Läti linnades tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Ketti kuulub 26 kauplust ja Selveri Köök. Selveri peamine eesmärk on sõbraliku õhkkonna, kiire ja asjatundliku teeninduse ning kvaliteetsete kaupadega luua ja hoida kliendi usaldust.

Vaata rohkem