Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127410

Arendusosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osakonna juhtimine ja arendamine;
  • projektide juhtimine, koordineerimine, rahastamisallikate otsimine;
  • koostöö arendamine riiklike institutsioonide, kohalike omavalitsuste, erasektori, rahvusvaheliste organisatsioonidega;
  • suhtlemine erinevate organisatsioonidega, Eesti Kunstiakadeemia esindamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt majandusalane;
  • juhtimisalane töökogemus;
  • projektijuhtimise oskus, projektide kirjutamise kogemus ning rahastamisallikate leidmise oskus;
  • meeskonnatööle, tulemustele orienteeritus;
  • hea avaliku esinemise oskus;
  • väga hea inglise keele oskus kõnes, kirjas;
  • motiveeritus tegutsemiseks kunsti valdkonnas;
  • kõrge asjaajamis- ja organiseerimisvõime;
  • loovus, täpsus, kõrge saavutusvajadus, tolerantsus, algatusvõime ja iseseisvus.

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda noorte ja loovate inimeste hulgas;
  • huvitavat tööd ning eneseteostusvõimalust;
  • motiveerivat, kokkuleppelist töötasu;
  • 35 kalendripäeva puhkust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga hiljemalt 21. oktoobriks.

Tööpakkumise number
#127410