Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127261

Arendusosakonna ettevõtluskonsultant - assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Akadeemia liikmeskonna nõustamine ettevõtlusalastes küsimustes;
äriplaanide koostamise nõustamine;
ettevõtlusalaste infomaterjalide koostamine ja väljaandmine;
uuringute läbiviimine ja koordineerimine;
Arendusosakonna juhataja assisteerimine;
projektide ja tegevuste koordineerimine;
kirjavahetuse, nõupidamiste, kohtumiste ja lähetuste korraldamine;
dokumendihalduse korraldamine;
tööga seonduvate internetilehekülgede ning ajakirjanduse jälgimine, informatsiooni leidmine ja vahendamine.

Ootused kandidaadile

majandusalane kõrgharidus ja/või eelnev töökogemus eraettevõtja või ettevõtluskonsultandina;
EV majandus-, õigus- ja maksustruktuuri tundmine praktikuna;
väga hea eesti ja inglise keele oskus;
hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;
kõrge asjaajamis- ja organiseerimisvõime;
dokumendihaldussüsteemide valdamine kesktasemel;
väga hea arvuti kasutamise oskus;
arvuti teksti- ja tabeltöötluse programmide oskus.

Ettevõte pakub

meeldivat töökeskkonda noorte ja loovate inimeste hulgas;
perspektiivikat tööd ning eneseteostusvõimalust;
motiveerivat töötasu;
35 kalendripäeva puhkust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasoovi ja avaldusega

Tööpakkumise number
#127261