Värsked tööpakkumised

Arendusnõunik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172980

Tööpakkumise number

172980

Töö kirjeldus

1) IKT arendamise ja rakendamisega seotud probleemide terviklik käsitlemine ja tulemite rakendamine;
2) IKT rakenduste kasutajate koolitamise organiseerimine;
3) IKT valdkonna lepingute projektide ettevalmistamine;
4) Päästeameti juhtkonna nõustamine IKT arendustööde ja rakenduste elluviimise juhtimisel;
5) Päästeameti esindamine partneritega suhtlemisel IKT valdkonnaga seotud küsimustes;
6) päästeala infosüsteemide kaardistamine, kirjeldamine ning arhitektuuri koostamine;
7) päästeala infosüsteemide ja nende rakenduste arendamise ning rakendamiste protsesside koordineerimine;
8) arendussoovide analüüsimine, ressursivajaduste hindamine;
9) osaleb päästeala arengukavade väljatöötamisel.

Nõudmised kandidaadile

1) Riigiasutuste juhtimissüsteemide tundmine;
2) riigiasutuste strateegilise planeerimise süsteemi tundmine;
3) vähemalt 3-aastane IT-arendusprojektide juhtimise kogemus;
4) koostöövalmidus ja järjekindlus projektide elluviimisel;
5) hea läbirääkimis- ja suhtlemisoskus;
6) eestvedamise oskus;
7) IKT arendustellimuste, sh lähteülesannete koostamise kogemus ja oskus;
8) arendusnõuete täpselt ja arusaadavalt kirjeldamise oskus;
9) analüütilise mõtlemise oskus;
10) põhiteadmised UMList (Unified Modeling Language);
11) väga hea eesti keele ja hea erialane inglise keele oskus;
12) kõrgharidus – eelistatavalt IT alane.

1) Pakume huvitavat, vaheldusrikast ja väljakutseterohket tööd professionaalses, avatud ja arengut väärtustavas organisatsioonis ning võimalust kaasa rääkida kriisireguleerimisalase poliitika kujundamisel ja elluviimisel;
2) konkurentsivõimelist palka;
3) meeldivat töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2009
Brutopalk:
Alates 25000 EEK kuus

Päästeamet on valitsusasutus Siseministeeriumi valitsemisalas, millel on juhtimisfunktsioon päästealal ning mis teostab riiklikku järelevalvet ja kohaldab riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses. Ameti haldusse kuuluvad Päästeameti kohalikud päästeasutused ja Häirekeskus. Päästeasutuste tegevus päästealal jaguneb kuude põhivaldkonda: päästetööd, hädaabikõnede menetlemine, demineerimine, tuleohutusjärelevalve, ennetustöö ja kriisireguleerimine.