Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39151

Arendusmeeskonna juht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. tooteseeria tarkvaraarenduse meeskonna juhtimine;
2. klientide tundmine ja nende vajaduste selgitamine;
3. pakutava teenustevaliku tundmine ja sellealane pidev enesetäiendamine.

Ootused kandidaadile

1. pakutava teenustevaliku tundmine ja sellealane pidev enesetäiendamine;
2. juhtimis-, majandus- või informaatikalane kõrgharidus või selle omandamine;
3. varasem tarkvaraarenduse ja projektijuhtimise kogemus;
4. väga hea eesti ja inglise keele oskus;
5. väga hea suhtlemisoskus, kohanemisvõime ja pingetaluvus;
6. selge soov edasi areneda.

Ettevõte pakub

1. selge tööjaotusega ja professionaalset töökeskkonda;
2. ausat ja avatud suhtumist töötajatesse;
3. vastutusrikast tööd ja arenguvõimalust.

Lisainfo

Kandideerida soovijatel palume saata CV koos avaldusega aadressile job@uptime.ee.

Tööpakkumise number
#39151