Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28260

Arendusmeeskonna juht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

CRM (kliendisuhete juhtimise tarkvara) arendav ettevõte otsib oma meeskonda inimest, kelle ülesandeks on:

  • tooteseeria tarkvaraarenduse meeskonna juhtimine;
  • klientide tundmine ja nende vajaduste selgitamine;
  • pakutava teenustevaliku tundmine ja sellealane pidev enesetäiendamine.

Ootused kandidaadile

  • pakutava teenustevaliku tundmine ja sellealane pidev enesetäiendamine;
  • juhtimis-, majandus- või informaatikalane kõrgharidus või selle omandamine;
  • varasem tarkvaraarenduse ja projektijuhtimise kogemus;
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus;
  • väga hea suhtlemisoskus, kohanemisvõime ja pingetaluvus;
  • selge soov edasi areneda.

Ettevõte pakub

  • selge tööjaotusega ja professionaalset töökeskkonda;
  • ausat ja avatud suhtumist töötajatesse;
  • vastutusrikast tööd ja arenguvõimalust;
  • töötulemustele vastavat palka.

Lisainfo

Kandideerida soovijatel palume saata oma CV koos avaldusega hiljemalt 15. aprilliks e-posti aadressil: jaanus@greip.ee.
Lisainfo telefonil 603 1700

Tööpakkumise number
#28260