Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141989

Arendusmeeskonna juht Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised ülesanded:
* Kliendi vajaduste kaardistamine, spetsifikatsioonide , use case-ide ja muu projektide dokumentatsiooni kirjutamine
* Projekti arhitektuuri, objektide hierarhia, andmebaaside struktuuri ja iteratsioonide disainimine ja arendamine
* Arendajate ja testijate juhtimine ja toetamine, vajalike raportite koostamine klientidele ja juhtkonnale
* Projektide, ülesannete ja tarkvaravigade haldamine kasutades Team Foundation Serverit

Ootused kandidaadile

* Perfektsed teadmised objekt-orienteeritud keskkonnas programmeerimisest, andmebaasidest, veebirakendustest (soovitatavalt .NET tehnoloogiast)
* Projekti- või arendusjuhina töötamise kogemus
* Hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
* Isikuomadused: analüütiline mõtlemine, oskus ja tahe juhtida meeskonda, soov õppida ja areneda, hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
* Varasem kogemus Microsoft .NET tehnoloogiaga
* Infotehnoloogiaalane haridus

Ettevõte pakub

* Konkurentsivõimelist töötasu (25 000 kuni 40 000)
* Mugavat ja kaasaegset töökeskkonda
* Võimalusi pidevaks arenguks
* Individuaalset lähenemist
* Ettevõttepoolset Microsoft. NET tehnoloogia väljaõpet
* Ettevõte võimaldab MCP sertifikaatide omandamiseks õppematerjale ja eksamite tegemist
* Rahvusvahelises tehnoloogiaettevõttes töötamise kogemust
* Osalemist rahvusvahelistes projektides
* Toetame töötajate sportimist
* Osalemist ettevõte poolt korraldatud kohalikel ja rahvusvahelistel üritustel

Tööpakkumise number
#141989

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 25000 - 40000 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. september 2008
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2008

Axinom on innovatiivne rahvusvaheline tarkvaraettevõte, kes on spetsialiseerunud Microsoft .NET tehnoloogia baasil tarkvaralahenduste loomisele. Seoses kiire rahvusvahelise laienemisega, otsime oma Tallinna kontorisse uusi inimesi.
Me toetame teid uute teadmiste õppimisel ja aitame neid teadmisi oskusteks edasi arendada. Me ei ootagi teilt kohe suurepäraseid oskuseid, sest teame omastki käest, et praktika on parim variant oma oskusi ja teadmisi edasi arendada.
Oma rahvusvaheliste projektide ja huvitavate ülesannete lahendamiseks otsime oma lõbusasse noorde kollektiivi:

Vaata rohkem