Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347164

Arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kooli arendustegevuse juhtimine

Ootused kandidaadile

Kõrgjharidus, juhtimis- ja meeskonnatööoskus, pingetaluvus, enesejuhtimisoskus. Kahe võõrkeele oskus. Analüüsioskus ning üldistusoskus tööks dokumentidega. Digiajastule vastavate oskuste tundmine ja kasutamine oma töös.

Mitmekesist ja loomingulist tööd ametikooli arendamisel. Toredat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#347164

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2014

CVKeskus.ee klient

Majutus-, toitlustus- ja kaubanduserialadega kutsekool

Vaata rohkem

Arendusjuht