Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519587

Arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lasteasutuse (vene õppekeelega) arengu protsessi planeerimine ja vastavate tegevuste läbiviimine
  • Projektide vormistamine, projektipõhiste tegevuste korraldamine
  • Arengukava koostamine, tulemuste analüüs ja aruandlus
  • Asutuse edusammude kajastamine meediakanalite kaudu ja lasteaia esindamine
  • Koostööpartnerite otsing ja kaasamine lasteaia arengusse
  • Asutuse meeskonnatöö aktiivne eestvedamine koostöös juhtkonnaga

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline (või muu) kõrgharidus
  • soovitatav eelnev lasteaia õpetaja töökogemus
  • kogemus asutuse arenguprotsessi ja projektipõhise töö planeerimisel ja läbiviimisel
  • kaasaegsete IT-vahendite kasutamise oskus
  • vaba riigikeele oskus
  • inglise keele oskus tööülesannete täitmise piires
  • väga hea suhtlemisoskus
  • kohustustunne
  • meeskonnatöös osalemise oskus

Ettevõte pakub

Töökoormust kokkuleppel
Tööd graafiku alusel
Kaasaegset töökeskkonda
Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
Eneseteostuse võimalust meeskonnas

Tööpakkumise number
#519587

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2018
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Missioon

Tallinna Mustakivi Lasteaed on haridusasutus, kus töösse pühendunud personal loob koostöös perekonnaga laste mitmekülgseks arendamiseks soodsa ja turvalise keskkonna.

Visioon

Tallinna Mustakivi Lasteaed on lasteasutus, mis arendab, imestab, innustab, käib ajaga sammu ja aitab lastele tunnetada ümbritsevat maailma ning nautida selle ilu.

Põhiväärtused

Loovus – mõtleme ja tegutseme uute ideede tasandil
Innovaatilisus – oleme avatud uuendustele ja algatustele
Koostöövalmidus – toetame üksteist ja oleme valmis panustama ühiste eesmärkide saavutamisel
Professionaalsus – teeme tööd kõrgemal tasemel, väärtustame enesearendamist
Loodushoid – kujundame lastes austavat ja säästlikku suhtumist loodusesse

Vaata rohkem

Arendusjuht