Arendusjuht
MALMERK KLAASIUM OÜ Tööpakkumine aegub 13 päeva pärast.
Arendusjuht
Tööpakkumise number #697183

Arendusjuht

MALMERK KLAASIUM OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • analüüsida ettevõtte protsesse, töövahendeid ja praktikaid ning teha juhtkonnale ettepanekuid ettevõtte toimimise tõhustamiseks

  • arendus- ja parendusprojektide loomine ning läbiviimine

  • uute ja uuendatud protsesside ettevõttes juurutamine

  • ettevõttes kasutuses oleva tarkvara arendustöö eestvedamine ja juurutamine

  • mõõdikute loomine ettevõtte erinevatele tööprotsessidele ja üksustele

Ootused kandidaadile

  • hea eesti, inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • täpsus ja kohusetundlikkus ülesannete täitmisel
  • süstemaatilisus
  • hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus
  • hea arvuti kasutamise oskus MS Office (Word, Excel)

Kasuks tuleb:

  • eelnev arendusjuhi või projektijuhi töökogemus
  • eelnev majandustarkvara kasutamise kogemus
  • eelnev kogemus kvaliteedijuhtimise süsteemide arenduses (ISO 9001)

Omadused:

Pingetaluvus, positiivsus, aktiivsus, avatus, kohusetunne, koostööoskused, nõudlikkuskaastöötajate/alluvate osas.

  • tõenäoliselt parimat töökollektiivi lähima 4 valgusaasta raadiuses

  • võimalust kaasa lüüa ühes Eesti tootva tööstuse eduloos

  • põnevat, väljakutsuvat ja vastutusrikast tööd

  • enesetäiendamise võimalusi ja väljakutseid

  • motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#697183
Arendusjuht
Arendusjuht