Värsked tööpakkumised

Arendusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119974

Tööpakkumise number

119974

Töö kirjeldus

- Ettevõtte arendamine koostöös firma omanikuga jätkuva kasvu tagamiseks
- Personali juhtimine: juhendamine, organiseerimine, julgustamine, arendamine
- müügi ja turundustegevuse kavandamine ja koordineerimine

Nõudmised kandidaadile

- väga hea planeerimisoskus ja organiseerimisvõime
- eelnev juhtimiskogemus
- inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil

- hulgaliselt väljakutseid ettevõtte viimisel uuele tasemele
- võimalust rakendada uuenduslikke ideid
- motivatsioonipaketti, mis koosneb soliidset töötasust ja tulemuspreemiast kasumilt

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
17. august 2007

OÜ Kuldkohv on 10-aastase kogemusega müügiettevõte. Meie tiim suhtub oma töösse väga elurõõmsalt. Samuti iseloomustavad meid professionaalsus ja tasemel klienditeenindus ning ülitempokas areng. Oleme poole aasta jooksul kasvatanud oma meeskonna 4- kordseks! Nüüd otsime oma firmasse arendusjuhti. Lühidalt meie tegevusest: pakume Tchibo (maailma 4. tootja) kohvi, Saeco (maailma 1. tootja) masinaid ja kõiki nendega seotud teenuseid peamiselt HoReCa (hotellid, restoranid, catering) klientidele ja büroodele, et inimestel oleks töö juures mõnusam. Lähemalt uuri www.kuldkohv.ee