Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142446

Arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • erinevate raportite eesmärkide ja kasutajate vajaduste kaardistamine;
  • efektiivsuse kasvatamisele suunatud müügijuhtimisvaldkonna aruandlussüsteemi väljatöötamine;
  • aruandluspõhimõtete kokkuleppimine erinevate partneritega;
  • raportite ja päringute automatiseerimiseks vajalike kokkulepete sõlmimine, tellimuste esitamine ja projekti jooksev koordineerimine IT-ga.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

  • initsiatiivikas, innovaatiline lahenduste otsimisel ja rakendamisel;
  • süsteemse mõtlemise ja hea analüüsioskusega koostööpartner;
  • projektijuhtimise kogemusega;
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega;
  • hea inglise ja eesti keele suulise ja kirjaliku eneseväljendusoskusega;
  • soovitavalt töökogemusega pangandusvaldkonnas;
  • kõrgharidusega või seda omandamas.

  • võimalust olla uue äripotentsiaali loojaks ja elluviijaks;
  • huvitavat ja väljakutseterohket tööd pühendunud ning tulemustele orienteeritud sõbralikus meeskonnas;
  • arenguvõimalust ja koostööd valdkonna tipptegijatega üle Hansapanga grupi.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 12. märtsil täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Tule tööle > Arendusjuht

Tööpakkumise number
#142446

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2008
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2008

Hansapanga müügijuhtimise osakond juhib ja koordineerib Hansapanga müügieesmärkide ja fookuste seadmist, tulemuste juhtimiseks vajalikku raporteerimist ja tagasisidestamist, motivatsioonisüsteemide loomist ja ülalhoidu.

Kutsume oma kiirelt arenevasse meeskonda aktiivset

arendusjuhti,
kelle töö eesmärgiks on müügitulemuste juhtimiseks vajaliku aruandlussüsteemi ülesehitamine.

Vaata rohkem

Arendusjuht