Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148547

Arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ISIC valdkonna juhtimine ja arendamine koostöös Eesti Üliõpilaskondade Liiduga
- ISIC töögrupi juhtimine (s.h koolituste-koosolekute korraldamine)
- ISIC kaartide väljastamine kontoris, koolides, üritustel ja muu sellega seonduv
- Liikmete rahastus- ja arendusprojektidega seonduvad tegevused (sh arendamine, läbiviimine)
- Kampaaniate korraldamine ja läbiviimine

Ootused kandidaadile

- Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
- Väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus
- Analüüsioskus
- Koostöövalmidus ja kohusetundlikkus
- Vähemalt keskharidus

Kasuks tuleb:
- Vene keele oskus
- Eelnev projektijuhtimise kogemus
- Üldteadmised noorsootööst ja mittetulundusühingute funktsioneerimisest
- Kõrgharidus või selle omandamine

Ettevõte pakub

- Nooruslikku meeskonda
- Meeldivat töökeskkonda
- Paindlikku töögraafikut
- Huvitavat ja mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#148547

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. mai 2008
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2008

Eesti Õpilasesinduste Liit (EÕEL) on suurim Eesti õpilaste esindusorganisatsioon, mis koondab rohkem kui 170 õpilasesindust üle Eesti. EÕEL-i missiooniks on seista õpilaste huvide eest, kaitsta nende õigusi ning edendada õpikeskkonda ja koolielu.
EÕEL teeb muuhulgas tihedat koostööd Eesti Üliõpilaskondade Liiduga – ühiselt panustatakse ISIC kaardi arendamisse. Tänaseks ülipopulaarne ISIC kaart pakub kasutajale väga palju erinevaid soodustusi ühistranspordis, kultuuriasutustes, teenindusettevõtetes jne.

Vaata rohkem

Arendusjuht