Värsked tööpakkumised

Arendusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23545

Tööpakkumise number

23545

Töö kirjeldus

 konkurentsivõimeline osalemine nõrkvooluturul;
 objektide leidmine;
 hinnapakkumiste koostamine;
 läbirääkimsite pidamine;
 objektide eelarve ja ajagraafiku jälgimine;
 lisamüügi teostamine objektidel;
 personali planeerimine ja tööjaotuse korraldamine;
 konkurentide seire.

Nõudmised kandidaadile

 vähemalt kaks aastat oled nautinud ehitus- või telekommunikatsiooni valdkonna tööde juhtimist;
 päeva teeb sinu jaoks õnnestunuks edukalt sooritatud müük;
 omad tehnika- või ehituse valdkonnas keskeri- või kõrgkooli diplomit;
 valdad vabalt inglise keelt tehnilise dokumentatsiooni tasemel;
 kandideerimisel teenid plusspunkte, kui orienteerud kinnisilmi nõrkvoolusüsteemide turul;
 jagad kolleegidele igal ajal nõuandeid projektdokumentatsiooniga töötamisel CAD programmiga;
 tunned ennast mugavalt auto roolis;
 eelmised tööandjad iseloomustavad sind kui kiire õpivõimega töötajat.

Anname Sulle võimaluse ennast tõestada tulemusliku arendusjuhina professionaalses meeskonnas ja pakume enda poolt selgeid tulevikku suunatud arenguperspektiive.

Lisainfo

Sind ootab töötasu 13 000 EEK bruto, millele lisanduvad lisatasud naudinguga sooritatud müügi eest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2003
Kuulutus sisestati:
29. august 2003

edukat 13 aastat turul tegutsenud Eesti kapitalil põhinevat ettevõtet, kelle tegevuse eesmärgiks on tagada kliendile kvaliteet ja garantii. Ettevõtte põhitegevusalaks on nõrkvoolusüsteemide installatsioon, müük ja paigaldus ning esindatud on suuremad kaubamärgid. Suurimaks eesmärgiks on saavutada liidripositsioon nõrkvoolusüsteemide turul Eestis. Ettevõtte 2002. aasta käive oli 9,42 mln krooni.