Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126067

Arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • firma juhtimine ja arendamine
  • müügi edendamine
  • kliendisuhete hoidmine
  • eelarvete ja plaanide koostamine
  • töötajate arendamine ja motiveerimine
  • jooksvate küsimuste lahendamine

Ootused kandidaadile

  • juhtimisalane töökogemus müügi- või kaubandusvaldkonnas vähemalt 3 aastat
  • suurepärane suhtlemisoskus
  • inglise ja vene keele oskus heal tasemel
  • oskus eesmärke püstitada ja tulemuslikult täita
  • süsteemne mõtlemine
  • otsustus- ja koostöövõime
  • täpsus ja kohusetunne tööülesannete täitmisel
  • lojaalsus
  • rahvusvahelise suhtlemise kogemus
*kasuks tuleb kõrgharidus

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust
  • kaasaegseid töötingimusi
  • motiveerivat töötasu
  • ametiautot või sõiduauto kasutamise kompensatsiooni
  • sõbralikku ja asjatundlikku keskmise suurusega töökollektiivi

Tööpakkumise number
#126067
Arendusjuht