Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145382

Arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Jae- ja hulgikaubandus keti müügivõrgu arendamine.
  • Osalemine projektides ning nende sisuline juhtimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • teadmised ärijuhtimisest
  • kohusetundlik, töökas
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus
  • läbirääkimiste pidamise kogemus
  • iseseisvus, analüüsi- ja algatusvõime
  • arvuti kasutamisoskus

  • pakume huvitavat väljakutset, mida võimaldab jae- ja hulgikaubandusega tegelev ettevõte
  • tulemust arvestavat konkurentsivõimelist palka
  • töökat meeskonda
  • koolitust

Tööpakkumise number
#145382

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. mai 2008
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Arendusjuht