Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309630

Arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mõisa haldamine ja majandamine
Projektide kirjutamine, juhtimine, aruandlus
Mõisa eelarve koostamine ja järgimine
Mõisa tegevuste strateegiline planeerimine
Tegevuste ja ürituste planeerimine ning elluviimine, teenuste väljatöötamine
Ürituste ja teenuste turundusplaani koostamine
Arendustegevuste planeerimine ja juhtimine
Valla ettevõtjate ja mittetulundusühingute nõustamine projektidest raha taotlemisel
Lähemate ja kaugemate eesmärkide seadmine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus
Juhtimiskogemus
Arendusprojektide koostamise ja läbiviimise kogemus
B-kategooria autojuhilubade olemasolu ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus
Vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
Kogemused ja teadmised turismivaldkonnast ja turundusest
Väga hea suhtlemis-, väljendus- ja kuulamisoskus
Enesevalitsemisoskus, kohusetundlikkus, tasakaalukus, hea kohanemisvõime, täpsus, stressitaluvus, ausus, usaldusväärsus

Ettevõte pakub

Ajaloolise hõnguga töökeskkonda
Võimalust eneseteostuseks

Lisainfo

Kandideerimisavaldusele lisada essee teemal "SA Kuremaa Turismi- ja Arenduskeskuse poolt arendatavad teenused mõisakompleksi majandamiseks". Lisainfo telef 53408942

Tööpakkumise number
#309630

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
30. mai 2013

SA Kuremaa Turismi- ja Arenduskeskus on asutatud eesmärgiga renoveerida ja hallata hooneid ning korraldada teenuste pakkumist Kuremaa mõisakompleksis ja selle lähiümbruses

Vaata rohkem

Arendusjuht