Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290716

Arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajatakse mööblitootmisesse arendusjuhti: eesmärk tootmisprotsesside, tootmistehnoloogia ja toodete arendamine.
Tootmise optmeerimine, planeerimine, analüüsimine, juhtimine ja kontrollimine.
Toodete kvaliteedist ja valmimistähtaegadest kinnipidamine.
Tootmise efektiivsuse ja säästliku materjalikasutuse tagamine.
Ohutute töötingimuste ja -korra tagamine.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus mööblitootmise ja juhtimise valdkonnas
Tehnilised teadmised
Iseseisva töö tegemise võime
Kohusetundlikkus ning hea pingetaluvus
Hea arvuti kasutamise oskus
Hea suhtlemisoskus
Täpsus, korrektsus
Hea organiseerimisvõime, lojaalsus
Vähemalt keskharidus

Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi
mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
stabiilset ja perspektiivikat töökohta

Tööpakkumise number
#290716

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
2. november 2012

Valsiniidu AS on Eesti ja Rootsi erakapitalile kuuluv mööblit tootev ettevõte. Oma tegevust alustasime 1997. aastal.
Mööblit valmistame peamiselt kasest ja männist, palju kasutame erineva paksusega kasevineeri ja mdf-i. Ettevõttes töötab orienteeruvalt 60 inimest.
Praegu ekspordime 90% ettevõtte toodangust. Peamised kliendid asuvad Soomes, Rootsis Venemaal ja Ukrainas.

Vaata rohkem

Arendusjuht