Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198454

Arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arendusjuht on kooli juhtkonna liige, kelle ülesandeks on tagada arendusüksuse töö plaanipärane kulgemine ja tulemuslikkus ning teha õppekasvatusalast koostööd õppeüksuse töö planeerimisel ja organiseerimisel. Ametikoha põhieesmärk on tagada oma tegevusega orienteeritus õppeasutuse pidevale arengule kaasaegseid standardeid, seadusi, nõudeid silmas pidades. Arendusjuht juhib kvaliteedijuhtimisesüsteemi väljatöötamist ning ellurakendamist; algatab ja kureerib infotehnoloogilisi arendusprojekte; korraldab arendusüksuse töö plaanipärast toimumist.

Ootused kandidaadile

Algatus- ja vastutusvõimet, korrektsust ja kohusetundlikkust;
Visionääri- ja meeskonnatöö oskust;
Õpi- ja otsustamisvõimet, head analüüsimis- ja planeerimisvõimet;
Projektijuhtimise ja personalitöö kogemust;
Head orienteerumist Eesti haridussüsteemis;
Väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas, inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil;
Head arvutioskust.

Ettevõte pakub

Eneseteostusvõimalust ja huvitavat tööd arenevas koolis;
Meeldivat töökeskkonda ja häid töötingimusi;
Enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Kasuks tuleb:
Juhtimiskogemus haridussüsteemis;
Vastavus haridusministri 26. augusti 2002. a määrusele nr 65 "Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded".

Tööpakkumise number
#198454

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
27. mai 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Arendusjuht