Värsked tööpakkumised

Arendusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118311

Tööpakkumise number

118311

Töö kirjeldus

Otsime 50 km Tallinnast avatavasse koolitus- ja turismikeskusesse arendusjuhti, kelle ülesandeks on keskuse ülesehitus, sh ehitajate jm koordineerimine, dokumendihaldus, projektide kirjutamine, keskuse administreerimine, lepingute sõlmiine koostööpartneritega, turundamine jm vajalik, et keskus edukalt tööle hakkaks. Tööd võib teha ka osaliselt Tallinnas.

Nõudmised kandidaadile

Keskuse arendusjuht peab olema huvitatud koolituse, turismi ja kultuurivaldkonnast, omama iseseisva töötamise oskust, initsiatiivikust ja olema avatud suhtleja. Vajalik on autojuhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus.

Pakume väljakutset pakkuvat tööd, paindlikku tööaega, iseseisvust ja arenguvõimalusi, koolitusi ja võimalusi oma häid ideid rakendada. Soovi korral pakume avatavas keskuses ka elamispinda.

Lisainfo

Loodav kvaliteetne koolitus- turismi- ja kultuurikeskus on kindlasti heaks välakutseks midagi ise üles ehitada, saada põnevaid kogemusi ning mitterutiinset tööd.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. september 2007
Kuulutus sisestati:
6. august 2007

Kiirestiarenev koolitus- ja arendusfirma, mis lisaks mitmesuguste koolituste organiseerimisele on arendamas uut koolitus- ja turismikeskust Harjumaal Kuusalu vallas.