Värsked tööpakkumised

Arendusinsenerid

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118416

Tööpakkumise number

118416

Töö kirjeldus

toote kvaliteedi tagamise protsesside juurutamine ja edasiarendamine Jüri tehases koostöös Soome tehase kolleegidega, toote ja komponentide kvaliteediprobleemide kokkuvõtete ja analüüside koostamine ning sagedusmuunduri tarkvara arendamine.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sul on kõrgharidus elektriajamite erialal või oled seda omandamas viimasel kursusel, omad head eesti ja inglise keele oskust ning rahuldaval tasemel vene keele oskust, oled hea tehnilise taibuga, süstemaatiline, uuendusmeelne ja lahendusi otsiv ning valmismeeskonnatöö siis ehk oled Sina meie meeskonnast puudu olev liige?
Kasuks tuleb soome keele oskus ning töökogemus järgmistes valdkondades: sagedusmuundurite projekteerimine, müük ja /või hooldus, tööstuselektroonika tootmine; sisseehitatud tarkvara arendamine

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus jm) ning enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Töökohad asuvad Jüris.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
7. august 2007

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 109 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 900 inimest.