Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142883

Arendusinsener (Tuulegeneraatorite tehas)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tehase infosüsteemi Scala kasutajatugi ja uute tootmisesse juurutatavate toodete materjalistruktuuride loomine, olemasoleva infosüsteemi edasiarendamine ning ülemineku juhtimine SAP’i peale.

Ootused kandidaadile

Kui omad kõrgemat tehnikaalast haridust; tunned väga hästi arvuteid ja -süsteeme, oled hea tehnilise taiplikkusega, oskad ka jooniseid lugeda ja tunned mõningal määral AutoCAD programmi, oskad hästi planeerida ja analüüsida ning teed oma tööd südame ja vastutustundega, siis ehk just Sina oled meie meeskonnast puuduolev liige?

Pakume Sulle huvitavat ja väljakutseid sisaldavat tööd kiirelt kasvavas rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, reisimis- ja enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Töökoht asub Jüris.

Tööpakkumise number
#142883

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
2. märts 2008

ABB AS kuulub juhtivasse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 112 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti enam kui 1000 inimest.

Vaata rohkem