https://www.cvkeskus.ee/125942

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Arendusinsener (Keila)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125942

Tööpakkumise number

125942

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded on tehase arendusprojektides osalemine (majandustarkvara SAP, projektijuhtimise tarkvara TAKU, tootepõhine eritarkvara MNS Engineer juurutamine), osalemine tootearenduses (sh toodete sertifitseerimine ja vastavusdeklaratsioonide koostamine ning uute toodete kuluarvestus), tootearendusdokumentatsiooni süsteemi loomine ning haldamine.
Sul on võimalus tegeleda müügiarendusega – kodulehekülje info haldamine, tootekataloogide koostamine, müügiesitlusmaterjalide koostamine ja –esitluste läbiviimine.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame energeetika-, informaatika- või mehaanikaalast kõrgharidust või selle omandamist, elektrialast taipu, väga head eesti ja inglise keele oskust, süsteemset mõtlemist, analüüsivõimet, tootmis- ning IT- protsesside mõistmist, head suhtlemisoskust ja võimet iseseisvalt töötada, head arvuti kasutamise oskust (Windows keskkond, graafikaprogrammid) ning autojuhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb eelnev kogemus tootearendusprojektides, reklaammaterjalide ja tehniliste tekstide koostamise oskus.
Täiendavate oskuste olemasolul võimalus osaleda müüki ja projekteerimist toetavates projektides.


Ettevõte pakub

Pakume kaasaegset töökeskkonda ning käepäraseid töövahendeid. Töökas, kogenud ning oma-ala spetsialistidest koosnev kollektiiv toetab ja innustab tööle.
Töö rahvusvahelises ettevõttes pakub huvitavaid väljakutseid. Võimalus luua uusi, toimivaid süsteeme. Tööle asudes tööalane väljaõpe ning tubli töö saab vääriliselt tasutud!


Lisainfo

Töökoht asub Keilas.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri-ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 111 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 900 inimest.