Värsked tööpakkumised

Arendusinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126865

Tööpakkumise number

126865

Töö kirjeldus

tuulegeneraatorite tootmisprotsessi tehnoloogiline arendamine, uute masinate ja toodete tootmisesse juurutamine, samuti tehnilise ja tehnoloogilise dokumentatsiooni haldamine ning tugi tootmisprotsessi sujuvaks kulgemiseks.

Nõudmised kandidaadile

Kui omad kõrgemat mehaanika- või elektrotehnikaalast haridust; oled hea tehnilise taiplikkusega; tunned AutoCAD programmi; tuled hästi toime võõrkeeltega, kuna tööülesanded on valdavalt rahvusvahelise iseloomuga; oskad hästi planeerida ja analüüsida ning teed oma tööd südame ja vastutustundega, siis ehk just Sina oled meie meeskonnast puuduolev liige?

Pakume Sulle huvitavat ja väljakutseid sisaldavat tööd kiirelt kasvavas rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, reisimis- ja enesetäiendamise võimalusi, mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus jms).

Lisainfo

Töökoht asub Jüris.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2007
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2007

ABB AS kuulub juhtivasse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 111 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti enam kui 900 inimest.