Värsked tööpakkumised

Arendus- ja koolitusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40799

Tööpakkumise number

40799

Töö kirjeldus

Arendus- ja koolitusjuht:

· Koordineerib organisatsiooni arendusprojekte;
· Arendab organisatsiooni teenuseid (sh. koolitusprogrammi) ja korraldab nende turustamist;
· Juhib müügitöötaja ja projektijuhtide tööd, koordineerib konsultantide ja koolitajate tööd;

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

· Kõrgharidust bakalaureuse tasemel või selle omandamist 2005. aasta kevadel;
· Projektide kirjutamise ja juhtimise kogemust;
· Väga head suulist ja kirjalikku väljendusoskust eesti keeles;
· Inglise keele valdamist heal tasemel;
· Arvuti kasutamise oskust Windowsi keskkonnas (+ Word, Excel, www);
· Head analüüsivõimet;
· Oskust töötada meeskonnas;
· Kõrget motivatsiooni ennast arendada.

Kasuks tulevad:

· Töökogemus müügi või marketingi valdkonnas;
· Juhtimiskogemus;
· Kogemused koolitaja või konsultandina;
· Vene keele valdamine.

Ettevõte pakub

Pakume:

· Huvitavat ja motiveerivat tööd heatujulises meeskonnas;
· Konkurentsivõimelist töötasu lähtuvalt töö tulemustest;
· Koolitus- ja arenguvõimalusi;
· Kaasaegseid töötingimusi Tallinna kesklinnas.

Lisainfo

Töö on täiskoormusega ning töö asukohaks Tallinn. Tööle asumise aeg on 20.03.2005. Töötaja töötasu koosneb põhipalgast ning tulemustasust. Konkursi tähtaeg on 28.02.2005 kell 12:00. Konkursil osalemiseks palume saata oma CV ning motiveeritud avaldus (kuni 1 lk.) märksõna all ’Arendusjuht’ e-posti aadressil rait@euroopaliikumine.ee või postiaadressil Estonia pst. 5A, Tallinn. Konkursil osalevatele inimestele antakse ka väike kodutöö. Täiendavat infot konkursi kohta saab aadressilt rait@euroopaliikumine.ee või telefonilt 6 419 678.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2005
Brutopalk:
Alates 7500 kuni 15000 EEK kuus

Eesti Euroopa Liikumise missioon on toetada kodanikualgatuse korras Eesti integreerumist Euroopasse, mille tulemusena tõuseb kodanikevaheline solidaarsus ja majanduslik heaolu. Oluline osa meie missioonist on aidata kaasa Eesti ühiskonna täielikule ja objektiivsele informeeritusele Euroopa arengutest ja integratsiooniprotsessist.