Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40799

Arendus- ja koolitusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arendus- ja koolitusjuht:

  • Koordineerib organisatsiooni arendusprojekte;
  • Arendab organisatsiooni teenuseid (sh. koolitusprogrammi) ja korraldab nende turustamist;
  • Juhib müügitöötaja ja projektijuhtide tööd, koordineerib konsultantide ja koolitajate tööd;

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • Kõrgharidust bakalaureuse tasemel või selle omandamist 2005. aasta kevadel;
  • Projektide kirjutamise ja juhtimise kogemust;
  • Väga head suulist ja kirjalikku väljendusoskust eesti keeles;
  • Inglise keele valdamist heal tasemel;
  • Arvuti kasutamise oskust Windowsi keskkonnas (+ Word, Excel, www);
  • Head analüüsivõimet;
  • Oskust töötada meeskonnas;
  • Kõrget motivatsiooni ennast arendada.

Kasuks tulevad:

  • Töökogemus müügi või marketingi valdkonnas;
  • Juhtimiskogemus;
  • Kogemused koolitaja või konsultandina;
  • Vene keele valdamine.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Huvitavat ja motiveerivat tööd heatujulises meeskonnas;
  • Konkurentsivõimelist töötasu lähtuvalt töö tulemustest;
  • Koolitus- ja arenguvõimalusi;
  • Kaasaegseid töötingimusi Tallinna kesklinnas.

Lisainfo

Töö on täiskoormusega ning töö asukohaks Tallinn. Tööle asumise aeg on 20.03.2005. Töötaja töötasu koosneb põhipalgast ning tulemustasust. Konkursi tähtaeg on 28.02.2005 kell 12:00. Konkursil osalemiseks palume saata oma CV ning motiveeritud avaldus (kuni 1 lk.) märksõna all ’Arendusjuht’ e-posti aadressil rait@euroopaliikumine.ee või postiaadressil Estonia pst. 5A, Tallinn. Konkursil osalevatele inimestele antakse ka väike kodutöö. Täiendavat infot konkursi kohta saab aadressilt rait@euroopaliikumine.ee või telefonilt 6 419 678.

Tööpakkumise number
#40799