Värsked tööpakkumised

Arendus- ja it juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189115

Tööpakkumise number

189115

Töö kirjeldus

Eeldame, et oled aktiivne ja analüütiline spetsialist, kes vastutab kogu firma IT strateegia väljatöötamise ja elluviimise, infosüsteemi ajakohasuse tagamise ning igapäevase IT toe ja infosüsteemide administreerimise eest. Vastutad ka allüksustevahelise koostöö arendamise eest IT lahenduste abil ja infoturbepõhimõtete ja -metoodika väljatöötamise ning rakendamise eest.
Kuulud firma juhtrühma ning allud Eesti tegevjuhile.
Koostöös finantsjuhiga osaled firma aruandluse arendamises. Tegeled IT diagnostikaga, suhtled oma valdkonna partneritega väljaspool organisatsiooni, pakud tuge ja koolitust nii firma töötajatele kui ka e-kanaleid kasutavatele klientidele. Administreerid infosüsteeme ja osaled siseauditites.
Valmistad ette nii strateegilised kui ka aastased tegevus- ja investeeringute plaanid koostöös tegevdirektori ja teiste võtmeisikutega.

Nõudmised kandidaadile

Saavutamaks edu sellel ametikohal, peaksid omama:
• Arendusprojektide juhtimise kogemust
• Head infosüsteemide ja rakenduste juurutamise kogemust
• Head majandustarkvara administreerimise ja haldamise kogemust
• Eesti ja inglise keele oskust
• Head arvutioskust (SQL, serveri operatsioonisüsteemid, MS Access)
• Kõrgharidust (soovitavalt IT või majandus)

Meie uus kolleeg peaks olema paindlik, algatusvõimeline ja järjekindel professionaal. Eeldame, et oled koostöövalmis, sihikindel, ärile suunatud ja uutele ideedele avatud. Peaksid suutma analüüsida keerukaid situatsioone ning teadma, kuidas arenev IT valdkond aitab kogu firmat arendada.

Pakume huvitavaid ülesandeid nõudlikus keskkonnas, palju professionaalset tegevusvabadust, head kompensatsioonipaketti ja teisi rahvusvahelise firma eeliseid.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada palun oma CV ja avaldus märgusõnaga ”Arendus- ja IT juht” hiljemalt 22. jaanuariks 2010.a. läbi CV Keskuse või postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Lisainformatsiooni saamiseks helista Mercuri Urvali konsultandile Tarmo Müürsepale telefonil 667 1520 või vaata: www.slo.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2009

SLO Eesti AS on juhtiv elektri- ja teletarvikute hulgimüüja Eestis, kes on heal positsioonil nii Balti riikides ja Soomes kui ka üle maailma. Kuulume emaettevõtte Sonepar Finland Oy kaudu maailma suurimasse elektrimaterjalide hulgimüüjate kontserni Sonepar Grupp.

Tegutseme Eestis alates 1992. aastast ning meie seitsmes harukontoris on täna üle 60 töötaja. Eelmise aasta käive ületas 550 miljonit krooni.