https://www.cvkeskus.ee/184860

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Arendus- ja IT juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184860

Tööpakkumise number

184860

Töö kirjeldus

Eeldame, et oled aktiivne ja analüütiline spetsialist, kes vastutab kogu firma IT strateegia väljatöötamise ja elluviimise, infosüsteemi ajakohasuse tagamise ning igapäevase IT toe ja infosüsteemide administreerimise eest. Vastutad ka allüksustevahelise koostöö arendamise eest IT lahenduste abil ja infoturbepõhimõtete ja -metoodika väljatöötamise ning rakendamise eest.

Kuulud firma juhtrühma ning allud Eesti tegevjuhile.

Koostöös finantsjuhiga osaled firma aruandluse arendamises. Tegeled IT diagnostikaga, suhtled oma valdkonna partneritega väljaspool organisatsiooni, pakud tuge ja koolitust nii firma töötajatele kui ka e-kanaleid kasutavatele klientidele. Administreerid infosüsteeme ja osaled siseauditites.
Valmistad ette nii strateegilised kui ka aastased tegevus- ja investeeringute plaanid koostöös tegevdirektori ja teiste võtmeisikutega.


Nõudmised kandidaadile

Saavutamaks edu sellel ametikohal, peaksid omama:
• Arendusprojektide juhtimise kogemust
• Head infosüsteemide ja rakenduste juurutamise kogemust
• Head majandustarkvara administreerimise ja haldamise kogemust
• Eesti ja inglise keele oskust
• Head arvutioskust (SQL, serveri operatsioonisüsteemid, MS Access)
• Kõrgharidust (soovitavalt IT või majandus)

Meie uus kolleeg peaks olema paindlik, algatusvõimeline ja järjekindel professionaal. Eeldame, et oled koostöövalmis, sihikindel, ärile suunatud ja uutele ideedele avatud. Peaksid suutma analüüsida keerukaid situatsioone ning teadma, kuidas arenev IT valdkond aitab kogu firmat arendada.


Ettevõte pakub

Pakume huvitavaid ülesandeid nõudlikus keskkonnas, palju professionaalset tegevusvabadust, head kompensatsioonipaketti ja teisi rahvusvahelise firma eeliseid.


Lisainfo

Kandideerimiseks saada palun oma CV ja avaldus märgusõnaga ”Arendus- ja IT juht” hiljemalt 18. oktoobriks 2009.a. läbi CV Keskuse või postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Lisainformatsiooni saamiseks helista Mercuri Urvali konsultandile Tarmo Müürsepale telefonil 667 1520.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2009

FIRMA NIMI PEIDETUD

Meie kliendiks on eduka ja kiiresti areneva rahvusvahelise hulgimüügikontserni Eesti tütarettevõte. Firma on oma majandusvaldkonnas turuliider.

Pakume nüüd tööd arendus- ja IT juhile