Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672198
Kaugtöö võimalus

Arendaja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Full-Stack .NET Developer (Junior or Senior).

Your ideas matter!

Ootused kandidaadile

Knowing C#, Vue, MS SQL is a big plus.

Ability to analyze business needs.

Will to commit.

Ettevõte pakub

Small team, tech and business knowhow available.

Good salary and equity (shares) if you deliver.

Tööpakkumise number
#672198

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2000 - 3800 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Timber (Esonian Gold) Industry.
Vertical product for Trade and Production management.
Customers worldwide.

Vaata rohkem

Arendaja