Värsked tööpakkumised

Arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 589898

Tööpakkumise number

589898

Töö kirjeldus

• Maksemoodulite paigaldamine, kohandamine ja arendamine koostööpartnerite e-poodide erinevatele platvormidele
• Koostööpartnerite IT-alane tehniline nõustamine (MacOS/Windows) süsteemides
• WordPressi arendus ja haldus (Front-End ja Back-End)

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt 3-aastane kogemus arendus- ja programmeerimisvaldkonnas
• Head teadmised erinevatest e-poe platvormidest (Opencart, Woocommerce, Prestashop jpm)
• Kogemused veebilehtede loomise ja arendamisega
• PHP, JavaScript ja MySQL valdamine heal tasemel
• Teadmised SSL sertifikaatidest
• HTML/CSS tundmine
• Hea analüüsivõime ja planeerimisoskus
• Hea suhtlemisoskus
• Eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

• Töökohta tempokalt arenevas ettevõttes
• Töökohta Haapsalu kesklinnas
• Sporditegevuse toetust
• Staažist sõltuvat lisapuhkust
• Väljakutseid ja vaheldusrikast tööd
• Sõbralik töökeskkond ning meeldiv kollektiiv

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2019

Me oleme meeskond, kes on aidanud 20 aasta jooksul tuhandeid inimesi nende igapäevaste vajaduste katmisel kui ka unistuste püüdmisel.
Oma finantstegevuse alguseks loeme 1. novembrit 1995. Teeme koostööd sadade Eesti kaupmeestega, pakkudes üheskoos parimaid võimalusi toodete ning teenuste ostmiseks järelmaksuga.
Edukas tegutsemine tihedal ja pidevalt muutuval turul eeldab meilt, kui teenuse pakkujalt, kiirust, mugavust ning paindlikkust. Just sellised kriteeriumid ongi meie jaoks esmatähtsad!