AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Arego Estonia OÜ

Lõõtsa 2a, Tallinn, 11415, Tallinn
http://www.arego.ee

Tööpakkuja tutvustus

Arego Estonia OÜ on Norra ettevõtte Arego AS (www.arego.no) tütarfirma, mis keskendub veebipõhiste lahenduste arendamisele. Meie märksõnadeks on team effort, tailor-made web design and development, customized CMS/CRM systems, dedicated developers, long-term relationships, supportive colleagues, valuable international experience!

Kuue tegutsetud aasta jooksul oleme kogenud, et parimad lahendused saavutatakse ühiselt. Seepärast hindame terviklikku meeskonda enam kui üksikuid staararendajaid - igaüks annab endast parima, et meie ühiselt seatud eesmärkideni jõuda. Iga uus inimene toob meile midagi väärtuslikku ja ainulaadset, saades vastutasuks tuge oma nõrgematele külgedele. Iga arvamus loeb, iga idee on väärt ärakuulamist.

Oleme oma tegevusse pühendunud ja otsime alati uutmoodi lahendusi. Seega hindame ka värbamisel eneseteostust ja väljakutseid otsivaid inimesi, mis nii mõnigi kord kandidaadi tausta ja staaži üles kaaluvad.

Meie eesmärk on tagada kliendile konkurentsieelis. Sellest lähtuvalt arenevad ideed, mille lõpptulemuseks on rätsepatööna valminud disain ja seda kandev e-lahendus.

Ettevõttest

Vaatamised
10 537
Töötajate arv
9
Asukoht
Tallinn

Asukoht

Arego Estonia OÜ tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit