Värsked tööpakkumised

Area Sales Manager

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369724

Tööpakkumise number

369724

Töö kirjeldus

Sinu peamised ülesanded on pakkelahenduste müük, võtmeklientide haldamine ja stabiilne äri edendamine: suhete arendamine olemasolevate klientidega; võtmeklientide regulaarne külastamine; kliendivajaduste ja nende tehnoloogiliste protsesside mõistmine ja sobitamine Superfosi tooteportfelliga; klientide probleemide lahendamine; uute klientide ja potentsiaalsete edasimüüjate leidmine; potentsiaalsete klientide arendamine võtmeklientideks; pakkumiste ja lepingute vormistamine; müügi planeerimine ja turundustegevus; aktiivne suhtlus RPC Superfos Soome organisatsiooniga; turu kaardistamine; sihtgrupi tundmine ja trendide mõistmine vastavates tööstusharudes. Tööreisid viivad Sind Soome, Baltimaadesse ja aeg-ajalt ka Peterburi ja Moskvasse.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on hea B2B müügi kogemus või võtmeklientide haldamise kogemus (eelistatavalt toiduainete või keemiatööstuste suunal), hea inglise, vene ja eesti keele oskus. Oled müügiprofessionaal, kes naudib iseseisvat tööstiili, kontakte ja läbirääkimisi klientidega ning kellel on hea planeerimise ja planeeritu elluviimise oskus. Oled aktiivne ja hea suhtleja, kes äratab usaldust, lahendab probleeme ning kuulab ja austab oma kliente ja kolleege.

Pakume huvitavat ja iseseisvat tööd rahvusvahelises finantsiliselt kindlas ja kasvavas edukas firmas, olemasolevat võtmeklientide portfelli ja kliendikontakte, kolleegide abi, positiivseid väljakutseid ja realistlikke eesmärke, head motivatsioonipaketti ja ametiautot.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus hiljemalt 4. märtsiks k.a. Täiendavatele küsimustele saate vastuse helistades Mercuri Urvali konsultandile Indrek Pajumaale telefonil 667 1520. Kandideerijate avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2015
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2015

RPC Superfos on üks Euroopa juhtivaid plastikpakendite tootjaid ja turustajaid. RPC Superfos on osa RPC Group Plc’st, aastakäibega üle 1,3 miljardi euro, mis on Euroopa juhtiv jäikade plastpakendite tarnija. Londoni börsil noteeritud RPC Grupi 55 ettevõttes töötab üle 11 000 töötaja 19 riigis. Balti turgudel tegutseb meie Soome tütarfirma RPC Superfos Pori Oy. Meie klientideks on toiduainete tootjad ja keemiatööstused (eelkõige värvitootjad). Lisainfot vaata www.rpc-group.com ja http://superfos.com.

Soovides olla lähemal meie klientidele otsime nüüd Area Sales Manager’i.