https://www.cvkeskus.ee/714485

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #714485

ARBORIST või isik, kes soovib selleks saada.

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ARBORIST või isik, kes soovib selleks saada töötab aastaringselt välitingimustes.

Töö üsna suure füüsilise koormusega ja toimub igapäevaselt tiheasustusalade kõrghaljastusega.

Arborist hooldab puid, eemaldab neilt kuivi oksi. Vajadusel lühendab puu võra elusoksi, eesmärgiga muuta puittaimed inimestele ohutumaks.

Kui puud on oma elu ära elanud, siis ei aita muud kui tuleb need likvideerida. Ka sellega tegeleb arborist kiiresti ja professionaalselt.

Arborist teeb seda kõike ronides köietehnikat või tõstukit kasutades. Lisaks tegeleb arborist ka kõige seonduvate töödega. Näiteks raiejääkide koristamisega, okste hakkimisega, kändude freesimise ja muu sarnasega.

Tööpäevad on esmaspäevast reedeni 08:00-17:00-ni. Selle aja sees on ette nähtud pool tundi lõunat ja kaks 15 minutilist pausi.

Sõltuvalt objektist võib olla teinekord tööajas väikeseid kõrvalekaldeid. Tuleb ette sõite ka Pärnust kaugemale, näiteks Tallinnasse või mujale Eesti Vabariiki.


Ootused kandidaadile

Ettevõtte põhistaap asub Pärnus, kuid teeme ka suure osa töödest Tallinnas, seega töötaja asukoht peaks olema Pärnu või Tallinn.

 

Kandidaadil peab olema soov ja tahe teha füüsilist tööd välitingimustes ja aastaringselt.

Töö teostamiseks vajalik hea füüsiline vorm.


Ei tohi karta kõrgust. Aukartus kõrguse vastu on hea aga kui ei julge redeli kolmandale pulgale astuda ja pea hakkab ringi käima, siis see koht pole Sinu jaoks.

Kasuks tulevad erinevad juhiload. B; C; E. Aga kui soovid puuronijaks saada ja neid lube pole, siis võime asja ikkagi arutada.

Kandidaadil on suhtumine, kuidas midagi saab ära teha, mitte otsida ettekäändeid, miks midagi teha ei saa. Oma aastate pikkuse kogemuse juures ei ole meil jäänud ükski töö tegemata. Kõike saab teha, küsimus on ainult ajas ja maksumuses.

Kandidaat saab aru kui talle on selges Eesti keeles selgitatud mida ja kuidas peab tegema. Saab asjadest aru esimesel või teisel korral. Kui peab kolmandat korda ütlema, et mootorsaage ei paigutata auto alla, sest siis võib keegi sellest üle sõita, siis on meil regulaarselt kommunikatsiooniprobleemid, mis takistavad töö tegemist.

Kandidaat ei tohiks olla nutisõltlane. See tähendab, et töö ajal on vaja teha tööd ja selle eest makstakse väärikat palka. Oma nutisõltuvust rahuldage kodus, vabal ajal, selle eest me kellegile palka maksma ei hakka. Loomulikult, kui on vaja, siis tuleb olulised telefonikõned vastu võtta ja ära helistada.


Ettevõte pakub

Palk:

1) Kutsetunnistusega arboristile, kes on võimeline iseseisvalt kõik arboristi ülesanded täitma. Tal on olemas load B; C; E. Oskab kasutada oma töös vajalikke vahendeid (tõstuk, hakkur, kännufrees, mootorsaag). Neile pakume 10€ tunnis kätte (neto).

2) Neile, kes soovivad arboristiks saada aga vastav kogemus puudub ning tahavad jõuda tasemeni 10€ tunnis kätte, pakume alustamiseks 5,50€ tunnis kätte (neto). Edasi sõltub juba kõik inimesest endast, etapi kaupa saab palka tõsta, kuni kutsetunnistuse saamiseni, mil on palgasummaks võimalik saada 10€ tunnis kätte. Kool kestab orienteeruvalt 1,5 aastat.

Tööaega esmaspäevast-reedeni kella 08:00-17:00. (Väikesed erisused siiski võivad olla).

Toetame Arboristiks õppimist Pärnumaa Kutsehariduskeskuses. Peagi avatakse uus grupp ning on võimalik õppida koolis arboristiks. Kool lõppeb kutseeksamiga. (täpsemaid tingimusi saab arutada vestlusel)

Soovi korral on võimalik ette teatades saada lisa vaba aega asjade korraldamiseks või ka oma hobidega tegelemiseks.

Kord aastas toimuvad ka arboristide omavahelised mõõduvõtmised, toetame võistlustel osalemist.


Tööpakkumise number
#714485
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
ARBORIST või isik, kes soovib selleks saada.
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!