Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169933

Apteegi juhataja (farmatseut)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haruapteegi töö korraldamine vastavuses seadusandlusega ja ettevõtte eesmärkidega.
Klientide ravimitealane nõustamine ja apteegikaupade müümine.

Ootused kandidaadile

Farmaatsiaalane haridus.
Registreeritud Tervishoiuameti proviisorite ja farmatseutide registris.
Teadmised kutsealast tegevust puudutavas seadusandluses.
Eesti keele oskus kõrgtasemel.
Suhtlemisoskus pühendumus.

Ettevõte pakub

Rohkelt huvitavat tööd.
Põhipalka ja tulemustasu.

Lisainfo

Apteek asub aadressil Valdeku 114, Tallinn.

Tööpakkumise number
#169933

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
25. november 2008

Euroapteek on edukas rahvusvahelisse kontserni kuuluv apteegikett. Apteegid on hetkel Leedus, Lätis, Eestis, Poolas ja Rumeenias. Eestis alustati tegevust 2004 aastal. Euroapteek OÜ-l on 29 apteeki üle Eesti. Seoses laieneva firmastruktuuriga otsime enda meeskonda arenemis -ja arendamissooviga kolleege.

Vaata rohkem