Värsked tööpakkumised

Application engineer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 113305

Tööpakkumise number

113305

Töö kirjeldus

Sa oled meie esindaja Eestis, vastutades kliendisuhete arendamise, koolituste korraldamise (koostöös meie töötajatega Soomes ja tootjatega) ning Eesti turuolukorra analüüsimise eest. Töös edu saavutamiseks on ülioluline Sinu paindlikkus, oskus mõista olulist ning siiras huvi klientide vastu.

Sa allud otse meie Soome tegevdirektorile ning teed tihedat koostööd meie rahvusvahelise organisatsiooni teiste töötajatega. Suudad saavutada häid tulemusi nii iseseisvalt töötades kui ka meeskonna liikmena.

Nõudmised kandidaadile

Tulemuslikuks töötamiseks vajad Sa teatud ärikogemust, tehnilist haridust või tõsist huvi tehnika vastu ja mõne muu valdkonna haridust. Peaksid suutma end väljendada eesti, inglise ja vene keeles.

See võib olla ka suurepäraseks võimaluseks tulemustele suunatud ja kliendikeskse mõtteviisiga väljapaistvale ülikoolilõpetajale, kes on hea suhtleja ning teab, mis suunas ta ametialaselt areneda soovib.

MS Office arvutiprogrammide kasutamise kogemus (soovitavalt laiemad IT-alased teadmised ja oskused) ning kehtiv juhiluba on samuti vajalik. Sul peaks olema edukas projektijuhtimise kogemus, peaksid nautima koostööd erinevate oma ala professionaalidega ning reisimist, mis on selle töö olulisteks osadeks.

Pakume suurepärast võimalust areneda rahvusvahelises firmas ning saada selle valdkonna tunnustatud asjatundjaks, ametiautot, head palka koos tulemustest sõltuva lisatasuga ning Sinu vajadustele vastavat koolitust.

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke oma avaldus koos CV ja palgasooviga kahe nädala jooksul aadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Palun lisage avaldusele märgusõna “Scanditron”. Lähema info saamiseks helistage Mercuri Urvalisse telefonil 667 1520 ja külastage grupi kodulehekülge www.scanditron.fi.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2007

Scanditron müüb, turustab, hooldab, koolitab ja õpetab kasutama elektroonikatööstusele mõeldud tootmismasinaid, seadmeid ja materjale.
Scanditron tegutseb Rootsis, Soomes, Taanis, Eestis ja Poolas. Tootmistehnoloogia valdkonnas töötab firmas umbes 40 spetsialisti. Scanditron on elektroonikatööstuses kasutatavate masinate, materjalide ja teenuste valdkonna turuliider. Scanditron on tuntud ka meie pakutava tehnilise toe ja koolituse hea taseme poolest.