Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155872

Apple müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientide konsulteerimine Apple toodete osas;
- aktiivne klientide teenindamine ja toodete müük;
- vajadusel ka B2B klientide teenindus.

Ootused kandidaadile

- hea inglise keele oskus (suuline ja kirjalik);
- eelnev vähemalt 5 aastane töökogemus, soovitavalt klienditeenindusvaldkonnas;
- head teadmised arvutitest ja huvi valdkonna vastu;
- IT alane haridus tuleb kasuks;
- usaldusväärsus;
- soov saavutada tulemusi!;
- kliendile orienteeritus ning abivalmidus.

Kasuks tuleb:
- Apple tehnoloogia kasutamise kogemus.

Ettevõte pakub

- võimalust tegeleda moodsa Apple tehnoloogiaga;
- professionaalset tootekoolitust;
- nooruslikku ja innovaatilist meeskonda.
- tulemustel põhinevat palgasüsteemi.

Tööpakkumise number
#155872