Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166916

Apple müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide konsulteerimine Apple toodete osas
  • klientide vajaduste selgitamine ja lahenduste pakkumine
  • aktiivne müügitegevus

Ootused kandidaadile

  • häid teadmisi Apple toodetest ja huvi valdkonna vastu
  • tahet pakkuda klientidele parimat teenindust
  • initsiatiivikust ja positiivsust
  • tulemustele orienteeritust
  • kohusetunnet ja iseseisvust
  • eesti keele korrektset valdamist
  • vene ja inglise keele valdamist suhtlustasemel

Kasuks tuleb:
  • Apple toodete kasutamise kogemus
  • eelnev müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

  • tööalast täiendkoolitust ja häid võimalusi enesearenguks
  • tulemustel põhinevat palgasüsteemi
  • võimalust kasvada koos ettevõttega
  • nooruslikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Töökoht asub Kristiine keskuses

Tööpakkumise number
#166916

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2008

iDream OÜ on Apple toodete müügile ja kasutajakoolitusele orienteeritud kaupluste kett, mis omab Apple Premium Reseller staatust ning on Apple poolt tunnustatud kui kõrge tootekompententsi ja klienditeenindusega müügikoht.
Seoses uue kaupluse avamisega otsime oma meeskonda oma ala professionaale.

Vaata rohkem