Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155874

Apple müügikonsultant (osalise tööajaga)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientide konsulteerimine Apple toodete osas;
- aktiivne klientide teenindamine ja toodete müük;
- vajadusel ka B2B klientide teenindus.

Ootused kandidaadile

- hea inglise keele oskus (suuline ja kirjalik);
- eelnev töökogemus, soovitavalt klienditeenindusvaldkonnas;
- head teadmised arvutitest ja huvi valdkonna vastu;
- kõrgharidus võib olla omandamisel;
- usaldusväärsus;
- soov saavutada tulemusi!;
- kliendile orienteeritus ning abivalmidus.

Kasuks tuleb:
- Apple tehnoloogia kasutamise kogemus.

Ettevõte pakub

- võimalust tegeleda moodsa Apple tehnoloogiaga;
- professionaalset tootekoolitust;
- nooruslikku ja innovaatilist meeskonda.
- tulemustel põhinevat palgasüsteemi.

Tööpakkumise number
#155874

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2008

Manpoweri kliendiks on avatav Apple tehnoloogiale spetsialiseeruv kauplus.

Manpower on 1948. aastal USA-s loodud maailma juhtivaid personalifirmasid, mis tegeleb töötajate värbamise ja rendiga ning pakub personalitöö valdkonnas erinevaid kliendikeskseid lahendusi. Manpoweril on 80 riigis üle 4500 kontori, mille kaudu teenindatakse 400 000 klienti ja leiab tööd üle 5 miljoni inimese aastas. Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Vaata rohkem