Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804013

APOLLO Rocca al Mare KAUPLUS kutsub tiimi VAHETUSEVANEMAT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* klienditeeninduse efektiivne korraldus kaupluses koostöös juhatajaga

* igapäevase kauba liikumise sujuvuse tagamine

* kauba väljapanekute kujundamine ning teenindussaali korrashoid

* Apollo klientide asjatundlik teenindamine ning müügitöö

* olla särav ja positiivne eeskuju oma tiimile

* vajadusel kaupluse juhataja asendamine

Ootused kandidaadile

Sobid imehästi Apollo kaupluse vahetusevanemaks, kui oled väga hea suhtleja, iseloomult positiivne aktivist ning julged võtta vastutust. Sa oled abivalmis meeskonnamängija ning Sinu eesti keele oskus on väga hea. Kasuks tuleb eelnev meeskonna juhtimise kogemus.

* töökoht põnevas ja uuendusmeelses meelelahutusettevõtete grupis

* väärtuslik juhtimiskogemus, millest on hiljem kasu igas ametis

* piiramatut ligipääsu kõigele põnevale raamatu-, muusika- ja filmimaailmas

* toetav, sõbralik ja asjatundlik raamatufännidest meeskond

* põnevad müügivõistlused

* Tasuta kinopiletid Apollo kinodes

* -30% Vapianos, O’Learyses, Blenderis ja Ice Cafe’s

* -21% Apollo kauplustes

Tööpakkumise number
#804013

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. september 2022
Kuulutus sisestati:
8. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem