Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643064

APOLLO kutsub tiimi VÄRBAMISPROJEKTIDE ASSISTENTI

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: hooajatöö ja ajutine töö

Kuulutus sisestati: 4. märts 2020
Kuulutus aegub: 1. aprill 2020

Töö kirjeldus

Apollo kasvab veelgi suuremaks!
Sellega seoses otsime oma personaliosakonna tiimi üliägedat ja töökat värbamisprojektide assistenti!

Sinu väljakutseks saab meie abistamine uute KFC kiirtoidurestoranide avamisel. Näiteks aitad Sa meid vestluste kokkuleppimisel ja personalidokumentatsiooni haldamisel.

Tegemist on projektipõhise tööga (2 kuud), mis nõuab Sinult pühendumist täiskohaga!

Ootused kandidaadile

Oled meie uus tiimiliige, kui Su sõbrad iseloomustavad Sind nii: julge suhtleja, sõbralik ja täpne!
Varasem personalitöö kogemus ei ole oluline.
Kasuks tuleb vene keele oskus!

Lubame Sulle suurepärast seltskonda, palju meelelahutust ning põnevat tööd ????
Samuti saad Sa osa kõikidest Apollo omatöötaja soodustustest (kauplustes, kinodes, kohvikutes ja restoranides).

Tööpakkumise number
#643064

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
1. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
4. märts 2020

Apollo ettevõtete grupp on tänaseks ühest väärt raamatupoest kasvanud Eesti suurimaks meelelahutusettevõtteks. Meie kliente ootab 16 hubast raamatukauplust, 9 kaasaegset kino, 10 värskendavat Blenderi mahlabaari, 3 kiusatust tekitavat Ice-Café jäätisebaari, Eesti suurim spordirestoran ja meelelahutuskeskus O`Learys, ehedaid Itaalia maitseid täis Vapiano restoranid ning maailmakuulus kiirtoidurestoranide kett KFC. Me jätkame hoogsalt, et pakkuda sisukat meelelahutust uute poodide, vabaajakeskuste, toitlustusäride ning põnevate toodetega terves Baltikumis.

Vaata rohkem