Värsked tööpakkumised

APJ metallitöötlemispingi tööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 426898

Tööpakkumise number

426898

Töö kirjeldus

Pingitööline valmistab etteantud programmide alusel arvprogrammjuhtimisega metallitööpingil tootedetaile, kontrollib valmistatavate detailide vastavust joonisele, seadistab ja hooldab tööpinki

Nõudmised kandidaadile

Sobid suurepäraselt meie meeskonda, kui Sul on tahe teha tööd. Teed loomupäraselt kõike hästi. Oled püsiv ja järjekindel õppima uusi oskusi. Järgid kokkulepitud reegleid ja tavasid.

Kasuks tuleb varasem töökogemus tootmisettevõttes.

Pakume väljaõpet kohapeal, vaheldusrikast tööd, toetavat meeskonda, stabiilset töökohta, võimalust tutvuda tulevase töö ja ettevõttega

Lisainfo

Töö on vahetustes
Töökoht asub Mündi külas, Paide vallas, Järva maakonnas
Info tel 5249 740

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2016

AS JALAX on 1993 aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev aktsiaselts, mis on spetsialiseerunud metallmööbli ja metallkomponentide tootmisele. Aastate jooksul on AS JALAX arenenud Eesti üheks juhtivamaks metallmööbli valmistajaks. AS JALAX hindab kõrgelt professionaalseid tööoskusi, oma töötajaid ja keskkonnasõbralikku tootmist. Ettevõttes töötab 150 inimest, 90% toodangust läheb välisturgudele.