Värsked tööpakkumised

APJ-keevitusroboti operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237066

Tööpakkumise number

237066

Töö kirjeldus

Keeviskonstruktsioonide valmistamine APJ-keevitusrobotiga
Koostamiskvaliteedi vastavuse kontrollimine enne keevitusrakisesse paigaldamist
Koostatud konstruktsioonide roboti rakisesse paigaldamine ja keevituse teostamine
Keeviskonstruktsioonide puhastamine ja järeltöötlus (õgvendamine kuumutamisega, teravate servade faasimine, vajalike õmbluste käsiaparaadiga teostamine)
Keevitatud ja viimistletud konstruktsioonide kvaliteedi kontrollimine ja vastavate mõõtekaartide täitmine
Töökoha korraldamine ja konstruktsioonide paigaldamine kraanaga
Valmiskonstruktsioonide ladustamine hoiuplatsidele kraanaga
Puhtuse ja korra pidev tagamine töökohal
Keevitusseadmete hooldamine igapäevaselt
Raporteerimislehtede täitmine sooritatud tööde kohta

Nõudmised kandidaadile

Keevitaja pädevussertifikaadi olemasolu (soovitavalt)
Jooniste lugemise oskus
Keevitustehnoloogia põhialuste tundmine
Kaasaegse keevitusaparaadi häälestamise oskus (võimalik õppida katseajal)
Mõõtevahendite kasutamise oskus (mõõdulint, nurgamõõtja, nihik, jne)
Eesti keel suhtlustasemel
Eelnev töökogemus metallitöötlemise ettevõttes 2 aastat
Normaalne füüsiline vorm
Valmisolek vahetustega tööks
Kasuks tuleb troppija ja kraanakasutaja pädevus

Ettevõte pakub

Vastutusrikast, huvitavat ja iseseisvat tööd
Püsivat töösuhet
Enesearendamise võimalust
Võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes
Motiveerivat töötasustamist

Lisainfo

Kaaskirjas või CV-s palume ära näidata palgasoov.

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2011
Kuulutus sisestati:
20. august 2011

Paide Masinatehas on 1993. aastal loodud metallitöötlemise ettevõte. Ettevõtte konkurentsieeliseks on efektiivsus tootmises ja põhjalikud teadmised metallitöötluse valdkonnas.