Värsked tööpakkumised

AOI seadme insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101637

Tööpakkumise number

101637

Töö kirjeldus

AOI seadmete tööliste töö korraldus (ja jätkuv koolitus);
Uute toodete kontrollprogrammide kohandamine;
Masinate programmide vahetamine;
Seadmete rikete kõrvaldamine (võimaluste piires);
Kvaliteedi jälgimine (liinilt tulevate toodete).

Nõudmised kandidaadile

Programmikeele tundmine;
Inglise keele oskus, soovitav soome keel;
Oskus töötada inimestega;
IPC 610 D kvaliteedi standardi tundmine.

Pakume huvitavat ja väljakutsuvat tööd modernses elektroonikatootmises ning konkurentsivõimelist palka. Transpordivõimalus.

Lisainfo

CV ja sooviavalduse palume saata 30. maiks e-postile kerli.kivisoo(at)jutron.ee või aadressile Jutron Baltic Assemblies OÜ, Tiigi 3, Koeru, 73001, Järvamaa. Täiendav info telefonil +372 53 406 734.

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2007
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2007

Jutron OY pakub Euroopa kõrgtehnoloogiliste seadmete ja süsteemide valmistamise teenust, mis hõlmab nii elektroonika kavandamist kui ka proto-ja saritootmist keskmistele ja suurtele partiidele. Jutron Baltib Assemblies OÜ on Jutron OY tütarettevõte, millel on kaks tootmisüksust Kesk-Eestis: Koerus ja Paides. 2001. aastal asutatud Koeru tehas keskendub komplekteerimisliinide (SMD ja HMD) ja aktiivelektroonika osade valmistamisele ja testimisele. Klientideks on peamiselt telekommunikatsiooni, elektroonika, automaatika- ja instrumenditööstuse ettevõtted nii Soomest kui ka mujalt maailmast. Lisainfo: www.jutron.fi