Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #628659

Anvol OÜ otsib Komplekteerijat

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on:
- kaupade komplekteerimine vastavalt tellimustele
- kaupade markeerimine
- lao korrashoid

Nõudmised kandidaadile

-head tervist ja valmidust füüsiliseks tööks
-kiirust, täpsust, korrektsust
-kohusetundlikkust ja ausust
-eesti ja vene keele oskust vähemalt suhtlustasemel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- tööd aktiivses ja kogenud meeskonnas
- kindlat ja stabiilset töökohta edukas ja arenevas ettevõttes
- kaasaegseid töötingimusi värskelt valminud laohoones

Tööpakkumise number
#628659

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
20. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
21. november 2019

Anvol OÜ on asutatud 1995. aastal Tallinnas. Firma on Baltimaade juhtiv mänguasjade ja lastekaupade hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Harukontorid on avatud Riias, Vilniuses, Kaliningradis, Helsingis ja Tbilisis. Maaletoodavate kaubamärkide hulgas on Nerf, Play-Doh, My Little Pony, Furby, Baby Born ja paljud teised. Jaemüüki teostatakse XS Mänguasjad ja Chicco kaubamärkide all. Ettevõttel on üle 30 kaupluse ja üle 200 töötaja.

Vaata rohkem