Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143342

Anestesioloog

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

anestesioloogi töö keskhaiglas

Ootused kandidaadile

  • registreeritud Eesti Tervishoiuametis anestesioloogina
  • soome keele oskus kesktasemel
  • erialane haridus
  • tugev motivatsioon ja tahe Soomes töötada

  • konkurentsivõimelist palka ja tasuta korterit Soomes töötamise ajaks; maksame tööga seotud sõidukulud
  • lisaks palgale maksame päevaraha 500,- krooni (neto) iga tööpäeva eest
  • vajadusel täiendavat tasuta soome keele õpet Eestis
  • abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide vormistamisel

Lisainfo

Töö tüüp võib olla nii täis- kui osaline tööaeg, lisaks valved

Tööpakkumise number
#143342

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
5. märts 2008

Puumedi OÜ on 2004. aasta alguses asutatud rahvusvaheline ettevõte, mis pakub tööjõuteenuseid tervishoiuvaldkonnas. Pakume tervishoiutöötajatele töövõimalusi Eesti ja Soome tervishoiuasutustes ning tervishoiuasutustele abi tööjõu leidmisel. Tänaseks oleme Eesti suurim ettevõte omal alal!

Vaata rohkem