Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302079

Android, iPad developer

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Android ja/või iPad rakenduse edasiarendamine
* prototüübile uue funktsionaalsuse lisamine
* arendusprotsessis tekkivate vigade tuvastamine ja silumine
* arendustöö tulemuse testimine

Ootused kandidaadile

* Sa oled kokku puutunud tarkvara arendamisega
* Sul on varasem Java, C# või Flashi programmeerimise kogemus
* Sul on kogemus GUI või mobiilirakenduste osas
* Sul on kõrgharidus või oled seda omandamas
* Sa saad hakkama eesti ja inglise keelega kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

* sõbralikku meeskonda
* võimalust suhelda ja areneda koos välispartneritega
* vajadusel koolitus Skandinaavias
* konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

* paindlik töögraafik

Tööpakkumise number
#302079

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. mai 2013
Kuulutus sisestati:
18. märts 2013

Tartus asuv ettevõte tegeleb kliendispetsiifilise tarkvara arendamisega alates 2000 a. Ettevõtte koostööpartnerid paiknevad Skandinaavias, kelle kliendibaas paikneb üle maailma. Ettevõtte põhiliseks tegevusvaldkonnaks on kaasaegsetel tehnoloogiatel põhinevad klient-server ja andmebaasirakendused.

Vaata rohkem