Värsked tööpakkumised

Andmeturbe ekspert

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212120

Tööpakkumise number

212120

Töö kirjeldus

Andmeturbe eksperdi põhiülesandeks on:
• ISKE rakendamine;
• turvastandardite juurutamine;
• turbeorganisatsiooni loomine;
• riskihalduse korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus soovitavalt infotehnoloogiline;
• eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
• varasem töökogemus sarnaste süsteemidega töötamise ja rakendamise alal.

Kasuks tuleb:
• organisatsiooni protsesside parendamise kogemus;
• algatusvõime ja loovus.

Pakume Sulle huvitavat, pingelist ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6251 (Agu Kivimägi, küberturbe osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6320 (Karina Makarova, personali juhtivekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2010
Kuulutus sisestati:
12. november 2010

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.